Organik Hit Nedir ?

Organik Hit Servisi’nin sizlere sağlamış olduğu Organik Hit, gerçek kullanıcı davranışları sergileyen bir yazılım hizmetidir. Benzersiz IP’lerden web sitenize giriş yapan yazılımımız, sitenizde belli bir süre durmakta ve gerçekçi davranışlar sergilemektedir. Gerçekçi davranış, sitede gezinme ve tıklama yapıyor.

Organik Hit Servisi Hizmetleri GA4’e %100 Uyumlu Olarak Çalışmaktadır.

Sitenize herhangi bir zarar vermemesi, verdiğimiz hizmetin en büyük artısı ve benzer organik hit sağlayıcılarından bizleri ayıran en önemli faktördür. Yazılımımız da reklam engelleyici kullanmaktayız. Bu sayede sitenizde eğer reklamlar aktif ise (Örn: Bir blog siteniz varsa) yazılımımızdan olumsuz bir şekilde etkilenmez. Eğer reklam engelleyici bir yazılıma sahip olmasaydık, yazılım reklamlarınıza da tıklayacak ve bu nedenle Adsense gibi gelir kazandığınız platformlardan ban yeme riskiyle karşı karşıya kalacaktınız. Bu önemli özelliğimiz müşterilerimizi her daim korumaktayız.

Organik Hit Servisi 2017’den bu yana hizmet vermektedir, 2000’in üzerinde toplam müşteriye sahiptir. Müşterilerimizin bir çoğu haber sitelerinden oluşuyor bu yüzden Google Analytics ve güncellenen GA4 Analytics’de en iyi şekilde görülen trafik sağlayabiliyoruz.

Paketlerimizi incelemek için bu linkten mağazamıza ulaşabilirsiniz.

Hizmetimiz hakkında S.S.S görmek için bu linke tıklayabilirsiniz.

Farklı sorularınız ve havale ile satın alım işlemleriniz için lütfen sitenin sol alt kısmında bulunan “Canlı Destek” kısmından bize yazınız.