Hizmetlerimiz

4 Yıldır Türkiye'nin Web Site Trafik Sağlayıcısıyız

Organik Hit Servisi, hedeflenen anahtar kelimelerle ilgili arama sonuçlarından gerçek organik tıklamalar oluşturmanıza olanak tanır. Bunu yapmak için trafik botu, seçtiğiniz anahtar kelimelere ve anahtar kelime başına arama sayısına bağlı olarak birkaç farklı ve benzersiz ziyaretçi üretecektir. 

Trafik hizmetimizin yanı sıra trafiğinizi arttırmanızı ve Google’da yüksek sıralarda yer alabileceğiniz bazı hizmetlerimizde mevcut.

Web Site Trafiği

Google Analytics ve Google Search Console’da da görntülenebilir yüksek kalitede trafik.

Backlink

Web sitenize Google'da prestiji olan sitelerden backlink satın alın ve hızla yükselin.

SEO

Web siteniz için istediğiniz anahtar kelime de üst sıralarda olmanızı sağlayacak çalışmaları yapıyoruz.

Web Tasarım

Web sitenizi sıfırdan SEO algoritmalarına uygun olarak tasarlıyor ve 1 ay içinde teslim ediyoruz.

#OHS

Müşteri Yorumlarımız

“Organik hit servisinin en eski müşterilerinden biriyim, haber sitemiz için hızlı indexlenme ve seo için halen kullanıyoruz tavsiye edebileceğim bir hizmet.”

Ömer K.
Haber Sitesi

“Arama motorunda üst sıralara çıkmak için bütün eksikleri tamamladık ama başarılı sonuç alamamıştık son şans olarak organik hit servisini kullandık ve başarılı sonuçlar aldığımız için bir yılı geçik zamandır kullanıyoruz.”

Mehmet Sinan S.
IPTV Satış Sitesi

“Aslında sadece trafik satın alacaktım ama yaptıkları analiz sonucunda web sitemde çok eksik çıktı. Bu yüzden kendilerinden web sitemi yeniden yapmalarını istedim ve şuanda yerel aramalarda istediğim 3 anahtar kelimede de ilk sıradayım.”

Ender B.
Su Arıtma Sektörü