Nasıl Çalışır ?

Organik Hit Servisi çalışma sisteminde ne bir program ne de yönetim paneli kullanıyoruz, bunun sebebi daha önce yaptığımız tüm projelerde de olduğu gibi gerçekten işlevsel bir hizmet verebilmektir. Bu yüzden satın alınan paketler veya size özel olarak destek ekibimiz tarafından sağlanan paketlerin gönderimi tarafımızdan başlatılır. Bunun bir çok sebebi var; mesela kumar, pornografik veya benzeri içerikleri barındıran sitelere gönderim servisi vermiyoruz. Ayrıca tecrübelerimize göre bir çok kullanıcı doğrudan satın alımlar yaptığında kendisine uygun olmayan bir paketi kullanarak maddi zarara uğrayabiliyor. Ayrıca kullanıcıların %50’si web sitesinde seo, hız, kalite ve mobil uyum olmaksızın trafik gönderiyor. Biz gereksiz masrafları ortadan kaldırmak ve kaliteli bir hizmet verebilmek için mesai saatlerimiz içinde canlı destek ekibinden destek almanızı öneriyoruz.

İADE VE GENEL ŞARTLAR NEDİR ?

Organik Hit Servisi paketlerinde iade yapılamamaktadır, çünkü servis sağlayıcı olarak değil Kanada merkezli bir servis sağlayıcının Türkiye’deki aracısı olarak çalışıyoruz. İade olmamasının diğer sebebi ise güvensiz bir işlem olmamasıdır, satın almadan önce canlı destek aracılığıyla ekimize danışmayı sakın unutmayın. Ayrıca 1500 adet organik demo trafiğinizi talep ettiğinizde canlı destek ekimiz anahtar kelimeler ile birlikte Google Analytics’de görebileceğiniz demo trafiği size sağlayacaktır. Demo trafikte alacağınız hizmetin kalitesini test edeceğinizden iade şansı yoktur.

Tüm şartlar ve koşullar için lütfen ilgili sayfamızı ziyaret edin. (Tıklayın.)

Organik Hit Servisi Güvenli mi ?

www.organikhitservisi.com olarak öncelikle müşterilerimizin talebi doğrultusunda 1500 adet ücretsiz demo trafik göndererek trafik kalitemizi görmelerine olanak tanıyoruz. 

Genellikle Google’da, daha fazla trafiğe sahip olan web siteleri üst sırada yer alır. Bu nedenle Google Analytics’te daha fazla trafiğe sahip olmanın, sıralamanıza gerçekten yardımcı olduğuna inanıyoruz. Ancak hiç kimse sıralama algoritmalarını tam olarak bilemediğinden, belirli bir sıralama sonucunu garanti edemeyiz.

Destek uzmanlarının önerilerini dinleyerek ve dilerseniz demo trafik talebinde bulunarak hizmet kalitesini değerlendirebilirsiniz.

Satın alınan organik hit paketini daha sonra backlink paketine çevirmek mümkün mü ?

Evet, örneğin mini paket satın aldığınızda 60k görüntülenme almış olursunuz. Bu bir aya bölünecek olan trafiktir ve 15 gün sonra size uygulanan pakette ortalama 30k trafik kalacaktır. Bu trafiği organik trafikten backlink trafiğine dönüştürebilirsiniz. Bunun için destek ekibimiz size yardımcı olacaktır.

Ekonomik ve Premium paketlerin farkları nelerdir ?

Ekonomik paketlerde: ülke hedefleme, çıkma oranı, kalma süresi, üç adet link arasında gezinti, global alexa rank değeri yükselmesi, 5 dakikaya kadar site gezintisi mevcuttur. 

Premium paketlerde ise: ülke bölge yada şehir bazında coğrafi hedefleme yapabilme, tamamen benzersiz IP adresleri, global ve yerel alexa rank, trafik yükünü minimize etme, belirlenen üç sayfada gezinti, 5 dakikaya kadar belirnen sayfa gezintisi.

Tüm paketlerde trafik seçeneği olarak: Organik Trafik, Referans Trafik, Sosyal Trafik, Direk Trafik, Backlink mevcuttur.

Neden Uzman Desteği Almalıyım ?

Canlı Destek ekibimiz sizin için ücretsiz olarak analizler yapar;

1. Sitenizin Seo kalitesini analiz eder.
2. Sitenizin Hız değerlerini analiz eder.
3. Sitenizin trafik değerlerini analiz eder.
4. Sitenizin Mobil uyumluluğunu test eder.
5. Size uygun paketi ya da size özel bir paketi önerir.
6. Web sitenize demo trafik gönderilmesini sağlayabilir. 

Bütün bu avantajları sağlamak için iletişime geçiniz. Telefon ile görüşmek isterseniz bunu sağ alt kısımda destek yerinden belirtebilirsiniz.

Organik Hit işe yarıyor mu ?

Web sitelerine organik hit gönderimi doğru kullanıldığında işe yaradığı gözlemlenmektedir, doğru kullanım için web sitenizin analizlerinin yapılması gerekiyor. Bunun için Destek ekimizden yardım alabilirsiniz. Diğer servislerden farklı olarak çok ayrıntılı olarak trafik kontrolü sağlamaktayız. Örneğin; ekonomik paketlerden satın alırsanız bulunduğunuz ülkeyi konum olarak seçebilirken, premium paketlerde ülke ve şehir seçebilirsiniz. Sayfada kalma süresini ve hemen çıkma süresini biz belirliyoruz. Belirleyeceğimiz anahtar kelimelerde sağladığımız trafiği ve anahtar kelimeleri Google Analytics hesabınızda hemen göreceksiniz. Destek ekibimizle mesai saatleri içinde canlı destek alarak web sitenize 1500 ücretsiz organik trafik demo talebinde bulunabilirsiniz.

NASIL UZMAN DESTEĞİ ALABİLİRİM ?

Sitemizde bulunan sağ alt kısımdaki canlı destek sistemi aracılığıyla ekibimizden destek alabilirsiniz. Mesai saatleri dışındaki taleplerinizde, bilgilerinizi canlı destek sistemine ya da iletişim sayfasındaki forma bıraktığınızda size dönüş sağlayacağız.

Uzman desteği almadan paket almanızı önermiyoruz.